Ste neprihlásený

Váš nákupný košík je prázdny

Jedlý obrázok podľa vlastnej predlohy

Nenašli ste v našej ponuke ideálny motív pre Vašu tortu? Žiaden problém. Vytlačíme Vám obrázok podľa Vášho námetu.

Predlohy Vašich obrázkov alebo fotiek nahrávajte vo formáte JPG s minimálnym rozlíšením 300dpi. V ponuke nájdete 3 formáty, kde môžete obrázy nahrať. Formát  A4 (maximálny rozmer vytlačeného obrázka je 28 x 20cm), formát A5 (max. rozmer tlačenej plochy je 14cm x 20cm) a kruhový formát (priemer obrázka je max. 20cm. Menej Vám vytlačiť vieme, viac nie). Ak máte záujem o konkrétny rozmer, napíšte nám ho do poznámky,

V prípade, že máte predlohu v inom formáte ako JPG alebo potrebujete vytlačiť na jednu A4 viac obrázkov, môžete nám ich poslať na e-mail obrazky@sikovnamama.sk. Pri spracovaní 4 a viac obrázkov na jednu A4 si účtujeme poplatok za spracovanie 2€/1A4.

!!Nezabudnite do predmetu správy uviesť číslo Vašej objednávky + do poznámky v objednávke nám tiež uveďte, že posielate obrázky aj mailom!! Urýchlite tým spracovanie Vašej objednávky.

Ak si objednáte obrázky len e-mailom, nemáte objendávku cez e-shop, treba uviesť dodaciu adresu + telefónne číslo. Urýchli to spracovanie vašej objednávky.  

 

 TLAČ NEROBÍME NA POČKANIE, JE POTREBNÉ OBJEDNAŤ OBRÁZOK VOPRED.

Použitie: Obrázok si vystrihnite nožnicami alebo orežte skalpelom. Obrázok prilepte na už potiahnutú tortu alebo priložte na maslový krém. V prípade potreby na lepenie použite malé množstvo vody, ktorou potriete celú spodnú stranu obrázka.

 Ak chcete obrázok použiť ako zápich, podlepte ho fondánovou hmotou a nechajte cez noc vytvrdnúť.

Skladovanie: jedlý obrázok skladujte na suchom, tmavom mieste, pri izbovej teplote, v originálnom balení. 

Rýchle doručenie
Široký sortiment
S vášňou od roku 2005
Všetko skladom
Doprava zadarmo nad 70€
Kamenné predajne